Imali smo kombinatoriku, nedostajalo je malo mirnoće a za to moraš od početka igrati ovakav nogomet, rekao je Zoran Zekić.

Nogometaši Osijeka poraženi su od Hajduka (0:1) u zaostaloj utakmici 3. kola SuperSport HNL-a, Utakmicu je odlučila 43. minuta i pogreška koja je rezultirala jedinim pogotkom na utakmici, a koju Bijelo-plavi ni odličnim drugim poluvremenom nisu uspjeli poništiti.

Prvo poluvrijeme smo bili užasni i u među-linijama i u trci pa nam je Hajduk radio probleme. Jako smo visjeli, a kada smo već pomislili da ćemo dočekati poluvrijeme s 0:0 da se presložimo napravili smo to što smo napravili. Ne znam zašto smo igrali toliko paseva unazad. Drugo poluvrijeme mi daje nadu da nešto možemo napraviti, Hajduk je u tom periodu izgledao onako kako smo mi izgledali u prvom poluvremenu, na žalost nismo postigli pogodak, rekao je Zoran Zekić.

Nedostajalo je mirnoće

Nastavak je pokazalo lice Osijeka koje svi želimo gledati, nedostajao je tek bolji završni pas ili kvalitetniji udarac.

Iluzorno je pričati o tome, ali siguran sam da bismo postigli još jedan pogodak, samo da smo izjednačili do 75. ili 80. minute. Treba sve napraviti, izbaciti stvari koje su se događale u prvom poluvremenu i igrati nogomet kakav smo igrali u nastavku. Imali smo kombinatoriku, nedostajalo je malo mirnoće a za to moraš od početka igrati ovakav nogomet.

Lokomotiva mlada i motorična

Već u subotu od 18.10 sati novi gost Opus Arene bit će Lokomotiva.

Razmišljali smo kako pobijediti i Hajduk. Moramo pronaći svoj trenutak, znati kako ćemo se postaviti jer Lokomotiva je mlada, brza, motorična i dinamična momčad, bez velikog pritiska. Sve su to detalji na koje moramo misliti, a poslije ova dva poraza moramo imati bolju energiju, biti hrabriji i puno okomitiji, zaključio je Zoran Zekić.

Izvor: NK Osijek