U subotu 21. listopada 2023. u sportskoj dvorani O.Š. „Vladimir Deščak“  u Svetoj Nedjelji, održano je seniorsko prvenstvo Hrvatske. Organizator turnira bio je Hrvatski taekwondo savez, a domaćin turnira bio je taekwondo klub „Motiv +“.

Na natjecanju je nastupio i taekwondo klub „Osijek“ s dva natjecatelja, Laura Zahirović u kategoriji -67 kg, i Patrik Grgić u kategoriji +87kg.

Prva na tatami izlazi Laura Zahirović koja u borbi za finale gubi od predstavnice karlovačkog „Banija Pandas“-a Lucije Hrebac rezultatom 2:0 (8:7; 12:2) i mora se zadovoljiti brončanom medaljom.

Drugi na tatami izlazi mladi Patrik Grgić koji osvaja srebrnu medalju izgubivši u finalu  od Franje Gucića iz Oriona (Zagreb), 2:0 (11:3; 4:3).

Članovi i predstavnici taekwondo kluba „Osijek“ mogu biti zadovoljni nastupom na seniorskom prvenstvu Hrvatske sa osvojenim medaljama.

Izvor|Foto: Taekwondo klub Osijek