U novom ๐Ÿ๐ข๐ฅ๐ฆ๐ฌ๐ค๐จ๐ฆ ๐ญ๐ฃ๐ž๐๐ง๐ฎ ๐Ÿ๐Ÿ“.๐Ÿ”.-๐Ÿ.๐Ÿ•. gledamo ฤarobnu animaciju “๐๐š๐ณ๐ข ๐ฌ๐ž ฤ๐š๐ซ๐จ๐›๐ง๐ฃ๐š๐ค๐š” te premijerno titlovanu djeฤju avanturu “๐’๐ค๐จ๐œ๐ค๐š๐ง๐ข ๐ง๐ข๐ง๐ลพ๐š”. Ne propustite i izvrsnu dramu njemaฤkog redatelja Floriana Henckel von Donnersmarcka “๐ƒ๐ฃ๐ž๐ฅ๐จ ๐›๐ž๐ณ ๐š๐ฎ๐ญ๐จ๐ซ๐š” te izvrsne naslove “๐™๐ฅ๐š๐ญ๐ง๐š ๐ซ๐ฎ๐ค๐š๐ฏ๐ข๐œ๐š” i “๐ˆ๐ณ ๐ง๐ขลก๐ญ๐š๐ฏ๐ข๐ฅ๐š” u sklopu ๐‘๐ž๐๐š๐ญ๐ž๐ฅ๐ฃ๐ฌ๐ค๐จ๐  ๐œ๐ข๐ค๐ฅ๐ฎ๐ฌ๐š: Les Films de Fatih Akin.
Petak je dan za stand up: nakon rasprodane pa odgoฤ‘ene predstave u oลพujku, jedan od najpopularnijih hrvatskih komiฤara ลฝ๐ž๐ฅ๐ฃ๐ค๐จ ๐๐ž๐ซ๐ฏ๐š๐ง izvest ฤ‡e svoj novi show ลฝeljko Pervan “Izlazak iz ormara”.

๐๐‘๐Ž๐†๐‘๐€๐Œ ๐Ÿ๐Ÿ“.๐Ÿ”.-๐Ÿ.๐Ÿ•.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐ŸŽ.

ฤ๐ž๐ญ๐ฏ๐ซ๐ญ๐š๐ค ๐Ÿ๐Ÿ“.๐Ÿ”.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐ŸŽ.
18:00 Skockani nindลพa – Ternet ninja (82 min) TITL PREMIJERA
19:45 Djelo bez autora – Werk ohne Autor (189 min) PREMIJERA

๐ฉ๐ž๐ญ๐š๐ค ๐Ÿ๐Ÿ”.๐Ÿ”.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐ŸŽ.
18:00 Izlazak iz ormara- stand up ลฝeljka Pervana
20:00 Izlazak iz ormara- stand up ลฝeljka Pervana

๐ฌ๐ฎ๐›๐จ๐ญ๐š ๐Ÿ๐Ÿ•.๐Ÿ”.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐ŸŽ.
11:00 Djeฤja matineja: Pazi se ฤarobnjaka – Wizard Tale: Here Comes the Grump (97 min) SINK
18:00 Skockani nindลพa – Ternet ninja (82 min) TITL PREMIJERA
19:30 Redateljski ciklus: Fatih Akin: Zlatna rukavica – Der goldene Handschuh (115 min)
21:30 Redateljski ciklus: Fatih Akin: Iz niลกtavila – Aus dem Nichts (106 min)

๐ง๐ž๐๐ฃ๐ž๐ฅ๐ฃ๐š ๐Ÿ๐Ÿ–.๐Ÿ”.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐ŸŽ.
11:00 Djeฤja matineja: Pazi se ฤarobnjaka – Wizard Tale: Here Comes the Grump (97 min) SINK
18:00 Skockani nindลพa – Ternet ninja (82 min) TITL PREMIJERA
19:45 Djelo bez autora – Werk ohne Autor (189 min) PREMIJERA

๐ฉ๐จ๐ง๐ž๐๐ฃ๐ž๐ฅ๐ฃ๐š๐ค ๐Ÿ๐Ÿ—.๐Ÿ”.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐ŸŽ.
18:00 Skockani nindลพa – Ternet ninja (82 min) TITL PREMIJERA
19:30 Redateljski ciklus: Fatih Akin: Iz niลกtavila – Aus dem Nichts (106 min)
21:30 Redateljski ciklus: Fatih Akin: Zlatna rukavica – Der goldene Handschuh (115 min)

๐ฎ๐ญ๐จ๐ซ๐š๐ค ๐Ÿ‘๐ŸŽ.๐Ÿ”.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐ŸŽ.
18:00 Pazi se ฤarobnjaka – Wizard Tale: Here Comes the Grump (97 min) SINK
19:45 Djelo bez autora – Werk ohne Autor (189 min) PREMIJERA

๐ฌ๐ซ๐ข๐ฃ๐ž๐๐š ๐Ÿ.๐Ÿ•.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐ŸŽ.
18:00 Skockani nindลพa – Ternet ninja (82 min) TITL PREMIJERA
19:30 Redateljski ciklus: Fatih Akin: Zlatna rukavica – Der goldene Handschuh (115 min)
21:30 Redateljski ciklus: Fatih Akin: Iz niลกtavila – Aus dem Nichts (106 min)