Plivački klub osoba sa invaliditetom Delfin Osijek ovog vikenda (28.10.2023.) sudjelovao je na otvorenom regionalnom prvenstvu – Festival plivanja u Rijeci u organizaciji plivačkog kluba Forca. Na natjecanju je sudjelovalo 14 klubova sa područja Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

PKOI Delfin Osijek je predstavilo 9 natjecatelja u svim dobnim kategorijama, te su postigli odlične rezultate i isplivali osobne rekorde.

Mlađi junior Patrik Šandor Horvat oborio je svoje osobne rekorde i osvojio prvo mjesto u kategoriji juniora i seniora u disciplinama 50 i 100 slobodno i 50 leđno.

Seniorka Kristina Živković osvojila je drugo mjesto u disciplini 50 leptir i treće mjesto u disciplini 50 slobodno u svojoj kategoriji.

Junior Tomislav Benkotić osvojio je drugo mjesto u disciplinama 50 leđno i 100 slobodno u juniorskoj kategoriji.

Senior Denis Lenger u svojoj kategoriji osvojio je prvo mjesto u disciplini 50 leđno i drugo mjesto u disciplini 50 slobodno.

Seniorka Rebeka Glavaš u svojoj kategoriji osvojila je drugo mjesto u disciplini 50 slobodno i treće mjesto u disciplini 100 slobodno.

“Ovim natjecanjem dobili smo odličan uvid na trenutno stanje naših plivača nakon kratke ljetne pauze, te se veselimo budućim natjecanjima i obaranju novih rekorda naših plivača.”, poručuju iz kluba.

Izvor|Foto: Plivački klub osoba sa invaliditetom Delfin Osijek