Gradonačelniku Grada Osijeka, Ivanu Radiću, dodijeljeno je priznanje „Europski najgradonačelnik“ u Sarajevu, u sklopu 47. međunarodnog izbora najmenadžera, najkompanija i ličnosti godine, događaja koji okuplja laureate iz više zemalja jugoistočne i srednje Europe.

Ovo priznanje predstavlja veliku čast, ali i potvrdu rada, truda i zajedništva koje stoji iza razvoja Osijeka. “Iako ova nagrada nosi ime jednog čovjeka, ona pripada jednom gradu. Pripada Osijeku. Pripada svim Osječankama i Osječanima. Jer najveća snaga našeg grada su naši ljudi.”, poručio je gradonačelnik Ivan Radić.

Grad Osijek nastavlja istim tempom, s odgovornošću i ambicijom, uz poruku da najbolje za Osijek tek dolazi.

Izvor/foto: Facebook, Ivan Radić